Όλο το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκα 2010-2011

Απουσιάζουν τα μεγάλα παιχνίδια στην πρεμιέρα του νέου πρωταθλήματος που αρχίζει το διήμερο 28-29 Αυγούστου καθώς η κλήρωση έβγαλε τον πρωταθλητή Παναθηναϊκό να υποδέχεται στο ΟΑΚΑ την Ξάνθη, ο ΠΑΟΚ φιλοξενεί τον Πανσερραϊκό ενώ πιο δύσκολο έργο θα έχουν ο Ολυμπιακός και η ΑΕΚ που αγωνίζονται εκτός έδρας με Ηρακλή και Κέρκυρα αντίστοιχα.

Την 8η αγωνιστική θα διεξαχθεί το ντέρμπι Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός, την 7η αγωνιστική το ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, την 12η αγωνιστική του ΑΕΚ-Ολυμπιακός και την 5η αγωνιστική το ΠΑΟΚ-Αρης. Τα άλλα τρία ζευγάρια της πρεμιέρας είναι Πανιώνιος-Ολυμπιακός Βόλου, Εργοτέλης-Αστέρας Τρίπολης και Λάρισα-Ατρόμητος.
Ποδόσφαιρο-Σούπερ Λίγκα-Κλήρωση: Το πρόγραμμα της σεζόν 2010-11
Αναλυτικά το πρόγραμμα του νέου πρωτάθληματος της Σούπερ Λίγκας 2010-2011 έχει ως εξής:


1η Αγωνιστική
Καβάλα – Αρης
Λάρισα – Ατρόμητος Αθ.
Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Ηρακλής – Ολυμπιακός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα – ΑΕΚ
Εργοτέλης – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ – Πανσερραϊκός


2η Αγωνιστική
Λάρισα – Καβάλα
Αρης – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος Αθ. – Ηρακλής
Ξάνθη – Πανιώνιος
Ολυμπιακός – Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου – Εργοτέλης
ΑΕΚ – Πανσερραϊκός
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ


3η Αγωνιστική
Καβάλα – Παναθηναϊκός
Ηρακλής – Λάρισα
Πανιώνιος – Αρης
Κέρκυρα – Ατρόμητος Αθ.
Εργοτέλης – Ξάνθη
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης


4η Αγωνιστική
Ηρακλής – Καβάλα
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Λάρισα – Κέρκυρα
Αρης – Εργοτέλης
Ατρόμητος Αθ. – Πανσερραϊκός
Ξάνθη – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΚ


5η Αγωνιστική
Καβάλα – Πανιώνιος
Κέρκυρα – Ηρακλής
Εργοτέλης – Παναθηναϊκός
Πανσερραϊκός – Λάρισα
ΠΑΟΚ – Αρης
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Αθ.
ΑΕΚ – Ξάνθη
Ολυμπιακός – Ολυμπιακός Βόλου


6η Αγωνιστική
Κέρκυρα – Καβάλα
Πανιώνιος – Εργοτέλης
Ηρακλής – Πανσερραϊκός
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Λάρισα – Αστέρας Τρίπολης
Αρης – ΑΕΚ
Ατρόμητος Αθ. – Ολυμπιακός Βόλου
Ξάνθη – Ολυμπιακός


7η Αγωνιστική
Καβάλα – Εργοτέλης
Πανσερραϊκός – Κέρκυρα
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – Ηρακλής
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Λάρισα
Ολυμπιακός – Αρης
Ατρόμητος Αθ. – Ξάνθη


8η Αγωνιστική
Πανσερραϊκός – Καβάλα
Εργοτέλης – ΠΑΟΚ
Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος – ΑΕΚ
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Λάρισα – Ξάνθη
Αρης – Ατρόμητος Αθ.


9η Αγωνιστική
Καβάλα – ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης – Πανσερραϊκός
ΑΕΚ – Εργοτέλης
Ολυμπιακός Βόλου – Κέρκυρα
Ολυμπιακός – Πανιώνιος
Ξάνθη – Ηρακλής
Ατρόμητος Αθ. – Παναθηναϊκός
Αρης – Λάρισα


10η Αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης – Καβάλα
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Εργοτέλης – Ολυμπιακός
Κέρκυρα – Ξάνθη
Πανιώνιος – Ατρόμητος Αθ.
Ηρακλής – Αρης
Παναθηναϊκός – Λάρισα


11η Αγωνιστική
Καβάλα – ΑΕΚ
Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Ξάνθη – Πανσερραϊκός
Ατρόμητος Αθ. – Εργοτέλης
Αρης – Κέρκυρα
Λάρισα – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – Ηρακλής


12η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθ.
Πανσερραϊκός – Αρης
Εργοτέλης – Λάρισα
Κέρκυρα – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – Ηρακλής


13η Αγωνιστική
Καβάλα – Ολυμπιακός
Ξάνθη – Ολυμπιακός Βόλου
Ατρόμητος Αθ. – ΑΕΚ
Αρης – Αστέρας Τρίπολης
Λάρισα – ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός – Πανσερραϊκός
Ηρακλής – Εργοτέλης
Πανιώνιος – Κέρκυρα


14η Αγωνιστική
Ξάνθη – Καβάλα
Ολυμπιακός – Ατρόμητος Αθ.
Ολυμπιακός Βόλου – Αρης
ΑΕΚ – Λάρισα
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ – Ηρακλής
Πανσερραϊκός – Πανιώνιος
Εργοτέλης – Κέρκυρα


15η Αγωνιστική
Καβάλα – Ατρόμητος Αθ.
Αρης – Ξάνθη
Λάρισα – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής – ΑΕΚ
Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα – ΠΑΟΚ
Εργοτέλης – Πανσερραϊκός


16η Αγωνιστική
Αρης – Καβάλα
Ατρόμητος Αθ. – Λάρισα
Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου – Πανιώνιος
ΑΕΚ – Κέρκυρα
Αστέρας Τρίπολης – Εργοτέλης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ


17η Αγωνιστική
Καβάλα – Λάρισα
Παναθηναϊκός – Αρης
Ηρακλής – Ατρόμητος Αθ.
Πανιώνιος – Ξάνθη
Κέρκυρα – Ολυμπιακός
Εργοτέλης – Ολυμπιακός Βόλου
Πανσερραϊκός – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης


18η Αγωνιστική
Παναθηναϊκός – Καβάλα
Λάρισα – Ηρακλής
Αρης – Πανιώνιος
Ατρόμητος Αθ. – Κέρκυρα
Ξάνθη – Εργοτέλης
Ολυμπιακός – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ


19η Αγωνιστική
Καβάλα – Ηρακλής
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
Κέρκυρα – Λάρισα
Εργοτέλης – Αρης
Πανσερραϊκός – Ατρόμητος Αθ.
ΠΑΟΚ – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
ΑΕΚ – Ολυμπιακός Βόλου


20η Αγωνιστική
Πανιώνιος – Καβάλα
Ηρακλής – Κέρκυρα
Παναθηναϊκός – Εργοτέλης
Λάρισα – Πανσερραϊκός
Αρης – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος Αθ. – Αστέρας Τρίπολης
Ξάνθη – ΑΕΚ
Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός


21η Αγωνιστική
Καβάλα – Κέρκυρα
Εργοτέλης – Πανιώνιος
Πανσερραϊκός – Ηρακλής
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης – Λάρισα
ΑΕΚ – Αρης
Ολυμπιακός Βόλου – Ατρόμητος Αθ.
Ολυμπιακός – Ξάνθη


22η Αγωνιστική
Εργοτέλης – Καβάλα
Κέρκυρα – Πανσερραϊκός
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Ηρακλής – Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Λάρισα – Ολυμπιακός Βόλου
Αρης – Ολυμπιακός
Ξάνθη – Ατρόμητος Αθ.


23η Αγωνιστική
Καβάλα – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ – Εργοτέλης
Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα
ΑΕΚ – Πανιώνιος
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Ξάνθη – Λάρισα
Ατρόμητος Αθ. – Αρης


24η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ – Καβάλα
Πανσερραϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Εργοτέλης – ΑΕΚ
Κέρκυρα – Ολυμπιακός Βόλου
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
Ηρακλής – Ξάνθη
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος Αθ.
Λάρισα – Αρης


25η Αγωνιστική
Καβάλα – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός – Εργοτέλης
Ξάνθη – Κέρκυρα
Ατρόμητος Αθ. – Πανιώνιος
Αρης – Ηρακλής
Λάρισα – Παναθηναϊκός


26η Αγωνιστική
ΑΕΚ – Καβάλα
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός Βόλου
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Πανσερραϊκός – Ξάνθη
Εργοτέλης – Ατρόμητος Αθ.
Κέρκυρα – Αρης
Πανιώνιος – Λάρισα
Ηρακλής – Παναθηναϊκός


27η Αγωνιστική
Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος Αθ. – ΠΑΟΚ
Αρης – Πανσερραϊκός
Λάρισα – Εργοτέλης
Παναθηναϊκός – Κέρκυρα
Ηρακλής – Πανιώνιος


28η Αγωνιστική
Ολυμπιακός – Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Ξάνθη
ΑΕΚ – Ατρόμητος Αθ.
Αστέρας Τρίπολης – Αρης
ΠΑΟΚ – Λάρισα
Πανσερραϊκός – Παναθηναϊκός
Εργοτέλης – Ηρακλής
Κέρκυρα – Πανιώνιος


29η Αγωνιστική
Καβάλα – Ξάνθη
Ατρόμητος Αθ. – Ολυμπιακός
Αρης – Ολυμπιακός Βόλου
Λάρισα – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Ηρακλής – ΠΑΟΚ
Πανιώνιος – Πανσερραϊκός
Κέρκυρα – Εργοτέλης


30η Αγωνιστική
Ατρόμητος Αθ. – Καβάλα
Ξάνθη – Αρης
Ολυμπιακός – Λάρισα
Ολυμπιακός Βόλου – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – Ηρακλής
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
ΠΑΟΚ – Κέρκυρα
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης


Πηγή apn.gr


ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ

Όλα τα παρακάτω πεδία είναι υποχρεωτικά, οπότε πρέπει να τα συμπληρώσεις για να μπορέσεις να υποβάλεις το σχόλιό σου! Η διεύθυνση e-mail που θα καταχωρήσεις ΔΕΝ θα δημοσιευθεί.

Σύμφωνα με τους όρους χρήσης σε περίπτωση χρήσης ψευδωνύμου, πριν την δημοσίευση του σχολίου σου μπορεί να υπάρξει επικοινωνία μέσω e-mail για την ταυτοποίηση των στοιχείων σου χωρίς αυτά να δημοσιοποιηθούν ή/και να δημοσιευθούν.

Δώσε μία έγκυρη διεύθυνση e-Mail. Η διεύθυνση e-mail που θα καταχωρήσεις ΔΕΝ θα δημοσιευθεί.

Πάτα στο πιο πάνω τετραγωνίδιο για να μας αποδείξεις οτι δεν είσαι ...ρομπότ!

Pantelis

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ

ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ

ΥΓΕΙΑ

v-websites.gr - Καταστευή Ιστοσελίδων

Κατασκευή Ιστοσελίδων | Web Productions

kalymniansvoice.com

Copyright © 2017 | All rights reserved.

Ακολουθείστε μας στο Facebook
Μας αρέσει να μας λέτε ότι ...σας αρέσουμε!